| icebaby_3743 a întrebat:

Cum credeti ce inseamana atunci cind fostul prieten imi spune ca inca ma iubeste si tine foarte mult la mine, pe cind are prietena si o iubeste si pe ea.Problema este ca nu stie intre cine sa aleaga si cum sa procedeze, dar eu la ce sa ma astept niciatita nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Pai sentimentele nu trec asa usor si raman urme deci poate te mai iubeste putin sau poate doar sa vada cum reactionezi... nu stiu sigur insa greu se uita o persoana

4 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Nu poti sa iubesti doua persoane in acceasi mod, la una dintre ele tine mai mult altceva aparte, el cam asteapta sa intelegi situatia si sa stea cu amandoua, ai grija nu sta la jocul lui ca el incearca sa va aiba pe amandoua. Sfatul meu, lasa fostul, lasa trecutul traieste prezentul si gandeste'te la viitor fara sa te uiti inapoi :*.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! exista foarte mari sanse sa te iubeasca!happy
poate el s-a refugiat in actuala prieteni doar ca sa aiaba cu cine sa stea ca sa spui tu la inceput, ca nu are cu cine sa "stea"" suna ciudat, stiu dar tot omu se refugiaza intr-o persoana de dorul fostei/fostului. o iubeste si pe ea dar poate doar pentru ca i-a fost alaturi cat timp s-a simtit singur.
pa, pa.

| m0z0lici a răspuns:

Nu stie ce vrea, sau vrea doar sa te amageasca, sa te faca sa suferi, sa-si bata joc de tine din punct de vedere sentimental.

| naiky a răspuns:

Trebe sa sa aleaga pe tine sau pe ea trebuie sa isi ascutle inima big grin