| Secretkkk a întrebat:

Cum credeti merita sa faci gelos un varsator?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

De fiecare data o spun. Barbatii din zodia varsator se invaluie intr-o aura de mistere, secrete [nu fac nicio aluzie la userul @eu_o_mare_enigma-culmea, e si varsator], le place sa stea in umbra.
Tipii astia din varsator mi se par cei mai normali. [Stii cat pot fii de sensibili?! poate pe fata joaca ei o "serenada" teatrala, si de cele mai multe ori reusesc, insa sufletul lor este cuprins de-o sensibilitate si milostenie de nedescris] calmi, intelegatori, in placi din prima clipa happy. La inceput iti pot da impresia ca sunt timizi, dar... doresc ca persoana cu care intra in contact sa-si faca o impresie cat mai buna, si de aceea nu se reped ca o pantera.
Si mami, este varsator. Mi se pare total diferita de celelalte femei din zodia: leu, rac, balanta.
Stii, zodiei in sine ii atribui culoarea mov. Pt mine culoarea asta inspira ceva care este spus, insa pe jumatate inteles.
Toata aluzia asta pentru culoare, vreau s-o atribui zodiei, in sensul ca si un varsator va proceda intocmai.
Poate sa palavrageasca mult, te duce cu zaharelul, si pana la urma vei intelege doar ce a vreut el sa intelegi.
Sa revin la "baietii varsator" -mai demult vroiam sa devin astrolog, si.am inceput sa studiez zodiile. De fiecare data cand faceam cunostiinta cu cineva, ma interesa zodia. Azi, m-am cam lasat de obicei.
Asa, in concluzie:
Nu-l face gelos! e o zodie cam a naiba asta... Nu prea tine."il fac gelos sa vada ce-a pierdut" ...nu draguta, incearca alta metoda.
Daca va spune NU, pai nu va ramane.Ai grija!
PS: Baiatul din zodia asta, mi se pare mai lipsit de defecte decat un berbec, sau un capricorn.
Daca si tu esti o zodie compatibila cu el...atunci Casa de piatra!
[varsatorul se insoara doar o data in viata]-sau cel putin asta vrea! doreste sa-si gaseasca dragostea aia eternaa.

17 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred ca merita sa incerci asta... Din cate stiu eu varsatorii sunt destul de libertini... Ai sanse sa il pierzi daca incerci sa-l faci gelos.

| SweetCandy a răspuns:

Sa nu-l cauti.....pe noi asta ne scoate din mintilaughing
eu_o_mare_enigma esti varsator?rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

@eu_o_mare_enigma dap normal de cand astept un tip varsator.....si mai ales asa misterios si enigmatic k urolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu conteaza ce zodie este el.Toti barbatii devin gelosi daca nu ii bagi in seama.
Incearca sa il eviti putin si ai sa vezi rezultatelewinking

| Psihoyounger a răspuns:

Varsand din alta oala! Va fi gelos ca nu l-ai ales pe el!laughing)laughinglaughinglaughinglaughing

Bafta!

Psihoyounger

daniela
| daniela a răspuns:

De ce un varsator... sotul meu nu e deloc gelos pentru ca asa e firea lui si e varsator

| marsy a răspuns:

Poti face gelos pe oricine. sh ff usor big grin

| albastrel a răspuns:

Lasandu-l in pace adica nebagandu-l in seama.asta face gelos pe oricine care tine la tinewinking

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Nu'l baga in seama nu'i mai raspunde la telefon ieshi k un prieten de'al lui :p happy fostul meu prt era varsatorhee hee

| yoanna73 a răspuns:

Nu. e pierdere de timp.sotul meu e varsator.

| unomprintreoameni a răspuns:

Dupa credeti ar trebui sa fie o virgula?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt varsatoare si nu imi plc k in prezenta mea iubitul meu sa glumeasca q alte tipe, mai ales daca eu nu le plac pe leahappylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu sa ma faci tu gelos pe mine... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sweetcandy -da, sunt varsator.crezi ca as putea reprezenta interes pentru tine? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica un vomitator? nu cred ca poti. daca e de la betie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIMPLU! nu il faci gelos
sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ideal :X