| ascasc a întrebat:

Ce credeti, se merita sa faci liceul militar?

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Daca tie iti place da

| Dariusuu a răspuns:

Dacă îți place da.

Trebuie să te pregătești bine.

Succes.

| drogh a răspuns:

Nu se merită. doar în cazul în care vrei să urmezi o carieră în domeniu, însă e foarte probabil sa te râzgândeşti şi-ti micsorează radical opţiunile pe viitoar, plus că nu e o viaţa frumoasă acolo... Rişti să pierzi multe şi să câştigi puţine.

| etudor a răspuns:

Da,se merita sa faci pentru ca se face carte, te pregateste serios pentru viata:devii un om serios, cu o personalitate bine conturata, discilpinat si de cuvant. Poti da la orice facultate plus ca ai avantajul unei cariere militare care e frumoasa!

| ionut258 a răspuns:

Te angajeiz la jandarmi sau pe acolo, la 45 de ani iesi la pensie, si ai pensia mai mare ca multi care lucreaza acumhappy

| Luck19 a răspuns:

Hei ascasc ala-i hilter dar nu cred ca trebuie sa faci liceu militat faza e ca nu prea dormi daca vrei sa mergi in afganistan da dar daca nu nu

| Geoosh98mtfc a răspuns:

Daca iti place.da
O sa devii mai puternica laughing

| Deny999 a răspuns:

Depinde...daca vrei sa te faci militar, da, dar daca nu...nu se merita happy