| antoloveyou a întrebat:

Ce credeti despre zodia varsator? happy

Răspuns Câştigător
| cataleya a răspuns:

Eu cred ca e o fire amuzanta, rebela, activa, si amabila din cand in cand happy

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna!
Nu cred in zodii.Fiecare are personalitatea lui.Citeste un horoscop de acum cativa ani dintr-un ziar sau o revista si ai sa vezi ca ti se potriveste, tuturor ni se potriveste pentru ca sunt chestii generale care normal ca ne vin ca o manusa.Bafta! happy

| JusTPauL a răspuns:

Asa cateva idei ar fi: o fire rebela si rece, are multe idei bune, mai mereu activ, deloc plictisitor, ii place modul modern de viata, uneori ia decizii incorecte si cam predispus la boli.