| gaby99_3626 a întrebat:

Credeti ca ar merita sa ma impac cu un baaiat care este destul de gelos si nici nu are prea mare incredere in mine?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost.

| Ralluca25 a răspuns:

Heeei. Păi o relație se bazează pe încredere dacă el nu are îmcredere în tine și mai este și gelos nu ar putea merge bine relația. Dar puteți vorbi și îi poți spune să nu mai fie atât de gelos și să aibă mai multă încredere în tine dacă nu îi convine nu merită să încerci. Dar vorbiți poate lasă de la el și dacă ține la tine foarte mult se va schimba. Succes. :*

| DroGuleTz a răspuns:

Nu

| XLilSmileX a răspuns:

Hmm.Partea cu gelozia, nu prea ai ce sa ii faci tipului daca asa e el...Dar daca te impaci cu cineva care nu are incredere in tine mi se pare waste of time.Nu-ti irosi dragostea...Impartaseste-o cu cineva care te iubeste cu adevarat si care te merita happy

| euzictutaci a răspuns:

Draga gaby99, eu nu cred ca ar merita sa te impaci cu acest baiat, dar acum depinde si de ce simti tu pentru el: daca tu il iubesti impaca-te si incearca sa-l schimbi, dar daca tu nu-l iubesti NU te impaca pentru ca nu are rost! Oricum fa ce iti dicteaza inima ta happy cu siguranta nu va da greswinking!
Sper ca sfatul meu iti va fi folositorwinking, iar daca da plz da-mi un vot sau fundita puppy dog eyes!

| Lari_5840 a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa stii raspunsul, dar trebuie sa-ti spun ce as face eu in locul tau: nu m'as impaca cu el, daca e gelos inseamna ca'ti pune la indoiala sentimentele tale pentru. el si ca nu prea are incredere in tine. de m'as impaca cu el?

| Alexandra_6570 a răspuns:

Parerea mea este ce nu ar avea rost si mai bine ti-ai cauta un alt prieten in locul lui.

| urb4ninj4 a răspuns:

Daca tii la el cu adevarat fa-owinking