| adutzadragutza a întrebat:

Cum cuceresti un taur?happy FUNDA

Răspuns Câştigător
| Roxandra17 a răspuns:

Taurii sunt foarte dificili, increzuti si vor mereu sa fie mai presus intr-o relatie. Am avut un iubit taurhappy In primul rand cand vrea sa te sarute sau sa puna mana pe tine ignora-l putin si lasa-l sa ajunga greu la tine, asta ii innebuneste pe tauri. Va fi foarte greu dar crede-ma merita, saruta nebuneste! Bafta :**

3 răspunsuri:
| b342 a răspuns:

Buna!
http://www.eastrolog.ro/seductie/taur.php
Desi eu zic sa fi tu insati, chestia asta cu zodiacul nu functioneaza mereu.
Iesiti afara, imbraca-te frumos, parfumeaza-te, glumeste cu el! Asteapta pana deveniti prieteni buni.
Dar totusi daca nu ai rabdare, bate apropouri subtile. Daca acesta isi da seama, transforma-le in glume!
Fi vorbareata (nu stresanta!), afectuoasa si cu zambetul pe buze, asta sigur il va cuceri.:)
Bafta!

| croissant a răspuns:

Buna uite un link care iti ofera raspunsul la intrebarea ta http://horoscop.rol.ro/......-taur.html

| MikKinder98 a răspuns:

Comporta-te precum opusul lui(ma refer la sexe!)...