| dianacoolforever a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum cuceresti un baiat taur! funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Am o carte despre cucerirea zodiilor, si ar trebui sa iti impartasesc cucerirea unui nativ taur. Deci sa vedem:

Cum sa incepi o relatie cu un nativ taur:
Un bun inceput poate fi intr-o admosfera de intimitate, ca de pilda cea de la biroul lui sau de acasa la el. Va va fi recunoscator daca nu-l veti plictisi cu angoasele dumneavoastra si daca veti discuta un subiect care sa il pasioneze, ca arta de pilda. Accepta greu o prima intalnire si de aceea, atunci cand acest lucru se intampla, cu siguranta va valua in serios. Fiind un mare gurmand apreciaza o mancare buna si un vin pe masura, fara insa ca aceasta sa fie servita intr-un local de un lux orbitor, caci spiritul lui de economic va fi socat. Cadourile trebuie sa fie utile si de un bun gust deosebit, altfel ve-ti scade automat in ochii lui, poate chiar il veti jigni.

Bafta! Sper ca a fost de ajutor!

Pa, pa.

2 răspunsuri:
| brunetzik07102011 a răspuns:

Am avut o relatie 2 ani cu un taur.ne-am cunoscut pe nethee hee...ne-am intalnit si iti jur ca nu am facut nici un fel de schimbare in caracterul si actele mele. m-am purtat normal si m-am lasat dusa de sentimente.pentru inceput ar trebui sa ii marturisesti ceea ce simti pentru el. apoi sa lasi lucrurile sa vina de la sine.si sa-ti spun un secret baiat asa iubaret si cu seflet mare ca acest tauras nu am mai gasit.si daca e sa fie al tau sigur nu ti-l ia nimeni.winking:*

| andreeeeea a răspuns:

Vai si eu tot dupa un taur sunt innebunitaaday dreamingday dreaming

pai stiu ca lor nu le plac barfele
deci abtine-te sa spui ceva irelevant de fata cu el:-s

nu le plac fetele baietoase
ei sunt innebuniti dupa cele feminine
fundasmug?