| BUBULINA a întrebat:

Cum e la baieti cand isi incep viata sexuala?
va rog sa nu radeti de mine big grin
da sunt si eu curioasa big grin

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Cum sa fie Bubu, emotii la greu. vrei sa nu te faci de ras, sa ai control asupra ta.
Oricum iti tremura mainile si picioarele foarte rau.habar nu ai ce faci, si incerci sa tii cat mai mult big grin (de obicei nu merge)
O senzatie unica.si de neuitat

9 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Te doare sufletu... daca nu folosesti prezervativul.

kratos
| kratos a răspuns:

Te referi daca ii doare daca isi incep viata? Da ne doare si pe noi dupa ce facem asta.

| BUBULINA explică:

Da nu am intrebat daca va doare
sa imi spuneti si mie cum e la voi
ca nu mi-a spus si mie nimeni sad

| maryana5 a răspuns:

Fi mai explicita raised eyebrows cum e ce? raised eyebrows crezi ca ei nu sunt virgini la inceput laughing?

| Danutz_8401 a răspuns:

La fel ca la fete.numai ca noi avem mai putine dureri... ce ne deranjeaza pe noi este " ata " care se rupe in scurt timp si durerea pe care o suportam cand dezvirginam o fata.cam atat

| bineamvenit a răspuns:

Da ne doare si pe noi < sufletul happy

| bineamvenit a răspuns:

Adica vrei sa-ti explicam ce simtim in timpul actului sexual sau ce?
Senzatia nu cred ca poate fi explicata, si oricum nu cred ca ai intelege happy

| purelove a răspuns:

Dragut ultimu` raspuns happy

| Daddy_9411 a răspuns:

Cu sigurantza nu suntem asa marcatzi ca voi... "fata am facut`olaughing". Totusi e un moment foarte important la fel ca si pentru voi.