| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa dormi in bratele iubitului tau?
Vreau sa raspunda fetele care au facut asta happy
Funda pentru.cel mai frumos raspuns

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Probabil destul de placut si de romantic pentru o fata. La fel si pentru baiat pentru o scurta perioada de timp. Dupa aia incepe sa devina destul de neplacut sa stai in aceeasi pozitie, incepi sa amortesti, in caz ca adormi s-ar putea sa nu mai poti sa-ti folosesti mana a doua zi, iar parul unei fete atingandu-ti fata si respiratia ei indreptata spre tine nu sunt ceva chiar asa de suportabil. Treaba asta cu dormitul unul in bratele altuia e valabila mai mult in filme.

| незнакомкa123 a răspuns:

Pai cum e, e foarte dragut te simti ca o mica printesa, mingaiata, protejata soptinduti vorbe dulci, e ca si cum nime nu ar mai conta pentru tine.

| Leopoldina a răspuns:

E o senzatie de implinire. Te simti "acasa", il poti mangaia pe par, il poti admira cum doarme, te distrezi daca vorbeste in somn, ii admiri strambaturile pe care le face cu fata cand doarme... Iar ce e si mai placut e mbratisarea surpriza pe care ti-o da cand nicinu te astepti, dimineata sa bata soarele pe voi si pe trupusoarele voastre avide de iubire...pur si simplu te minunezi happy

| anonimus123456789102000 a răspuns:

Pai este super frumos. Te simti protejata de catre el. Simti ca te iubeste si ca toata lumea e la picioarele tale si tot ce iti doresti e sa nu se mai termine laughing