| hellokityy a întrebat:

Cum este cel mai indicat sa saruti pentru prima data un baiat? Si cine ar trebui sa faca primul pas?

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

De primul pas, nu stiu c sa sp...normal ar fi s-o faca el, dar daca vezi ca vrea si nu indrazneste ar fi bine din partea ta sa-i dai o mana de ajutor big grin
iar despre cum sa-l sarutzi : normal ca si cum l-ai saruta de atata vreme.nu te va considera nici cum!
succes!

Răspuns utilizator avertizat
| blaxy a răspuns:

Pasul il poate face cine doreste cu adevarat...si cine dintre voie mai indraznetz.sunt baieti care iubesc ei sa faca primult pas si nu fata, deoarece pot sa kreada ca te prea grabesti.si sunt baieti care le plac fetele indraznete.aici depinde de ce fel de persoana este baiatul. daca este mai timid poti tu sa il saruti.da e din acia care glumesc si mereu zimbesk lasa-l pe el sa te sarute.bafta.pupik de la Blaxy

| blaxy a răspuns:

Gabi87...daca taceai filosof ramineai

| antimulte a răspuns:

Primul sarut conteaza dar nu e ceva de care sa iti aduci aminte toata viata sau tot timpul. Cat despre primul pas, depinde de situatie, nu exista o regula chiar daca se zice ca baiatul este mai indraznet si ar trebui sa faca primul pas.

| raluca18 a răspuns:

Normal ar fi ca baiatul sa faca primul pasa insa daca el este mai timid ar trebui tu sa faci acest lucru. despre sarut ...nu fi emotionata dar cu siguranta iti va veni de la sine bafta

| bianca_5600 a răspuns:

Primul pas ar trebui sa-l faca el dar sa stii ca in ultima vreme sunt cam rusinosi si cei care te saruta sunt oarecum nesimtiti.mai bine ai merge la el vesela si ai spune cat de multil iubesti si apoi pe obraz unul mic rapid si scurt iar apoi sa pleci fara sa mai intorci privirea.e ceva romantic dar si foarte elegant.