| AndreeaDeiia a întrebat:

cum sa saruti prima data un baiat, nu m-am mai sarutat deci vreau sa vad cum ar trebui.

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Daca dragostea ta va fi destul de mare pentru acel baiat,lucrurile vor veni de la sine! Nu baga in seama tutorialele, vei vedea ca vei face exact ce simti... daca este primul sarut, nu-l irosi cu o persoana pe care n-o placi, asteapta momentul, si vei vedea ca merita!

3 răspunsuri:
| Nobody35 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic in mod special, totul vine de la sine. Nu trebuie sa te stresezi la gandul ca nu stii cum se face, totul trebuie sa fie spontan, iar astfel va fi mai placut. :*

| KotaKoty a răspuns:

Primul sarut este un moment pretuit toata viata. Fa ce simti tu ca e mai bine.