| AlecutzaAle a întrebat:

Cum este sexul oral pentru fete?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La fel de minunat cum este pentru baieti.

| DyNo a răspuns:

''Sexul'' oral este specific perversilor, nu se poate numii ''sex''. Ce organe genitale ai tu in gura?

| Azµre a răspuns (pentru DyNo):

Fiecare face și practică ce vrea. Dacă ție nu-ți plac căpșunele nu înseamnă că și altora nu le place. Înțelegi ce vreau să spun.

| DyNo a răspuns (pentru Azµre):

Eu doar spuneam ca nu este ''sex'' si ca este specific carnal, deci nu are legatura cu dragostea ( nu ma refer acum la sex ), care este un sentiment pur.

| Azµre a răspuns (pentru DyNo):

Am înțeles asta stai liniștit. Oricum îmi pare rău că i-am răspuns când am văzut ca e clasa a 6 a sad

| AlecutzaAle explică (pentru Azµre):

Doamneee! Cum poti sa crezi asta! Am 17 ani! sora mea este in a 6 si folosim acelasi cont TPU!

| Azµre a răspuns:

Plăcut. Majoritatea se cațără pe pereți, de fapt ca băiat o să ți se cațere în cap rolling on the floor, cam tot dracu ăla este.
Pe scurt pe place, mai ales dacă este fpcut cum trebuie.

| AlecutzaAle explică (pentru Azµre):

Sunt fata!

| Larissee22 a răspuns (pentru Azµre):

laughing)))))))))))))))))))

| MrAlex a răspuns:

Incearca si ai sa veziwinking

| Stefan_Wikked_1994 a răspuns:

Placut incearcatongue
fundabatting eyelashes?