| Stefanismyname a întrebat:

Cum fac sa fac sex cu o fata? Ea are 17 ani si e cu un baiat de 30 de ani care e plecat in strainatate...In tot acest timp ea iese cu mine...
Cum fac sa ma apropii de ea si sa o fac sa cada in plasa? Dati.mi idei

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci tu ai 16 si salivezi dupa una de 17 ani, asa-i?
Nu crezi ca te rupe taica-su cu bataia daca ii faci fii-si ceva?
La 16 ani nici nu esti prea dezvoltat si nici experinta nu ai, asa ca, stai cuminte, ca de n te scarmana taica-su cu siguranta vine iubitul ei din strainatate si te ajuta el la masturbat, daca aude ce ganduri ai pentru iubita lui.
Multi la 16 ani cred ca fetele pica precum mustele, mai ales la tara unde lumea-i mai incuiata, dar nu-s e gandesc ca vine taranu cu bata si-ti rupe spinarea daca afla...

| Stefanismyname explică (pentru Violleta2022):

Am 16 ani, iubitul ei care e plecat in strainatate si spune ca nu il mai sufera si ca nu s-a culcat cu el cand a venit in tara, ea locuieste in acelasi sat cu mine, si iesim des afara

| Necunoscut112 a răspuns:

Femeile nu "cad în plasă". Dacă are chef să facă sex şi esti interesant pentru ea, o să te folosească ea, dacă nu, nu o să 'pice".

| zyra a răspuns:

Invit o la tine, va uitati la un film mai romantic, o iei usor in brate si apoi incerci s o saruti pe gat apoi un sarut normal si continuarea vine de la sine

| Stefanismyname explică (pentru zyra):

Stam la tara si nu prea avem cum