| lyTTTT a întrebat:

Cum fac sa ma placa? nu stiu cateva idei. asa adica suntem colegi de clasa si eu stau deja cu" unu " in banca si ala nu vrea sa se mute de langa mine ca ne cunoastem de mult si chestii chatterbox si eu l-am intrebat daca vrea sa stea cu mine in banca pe baiatul pe care-l plac si el a zis " normal :* " bine caci colega lui de banca e thinking pana mea laughing deci ideea e ca-mi place muult, adica imi place cum miroase si cum arata si nu stiu daca si el ma place. cum as putea sa aflu daca ma place? sau sa-l fac sa ma placa:d [-o

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

De odata ce a zis ca vrea sa stea cu tine in banca eu cred ca el te place si nu mai e nevoie sa il cuceresti... spune-i invatatoarei sau dirigintei(depinde ce clasa esti:*) ca vreti sa stai in acceasi banca iar pe actualul coleg da-l uitariioh go on din vina lui poti rata un super baiat! Succes si sper ca te-am ajutat destul de mult si de bine:*Funda?:d:*

2 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Tu iti mirosi colegii? Cutzu cutzu!

| lyTTTT explică:

Nuu straight face dar se simte straight face mai ales ca sunt si care fumeaza si miros oribil straight face laughing