| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa se indragosteasca un baiat de mine daca deja i am cedat? mai exista vreo sansa? care ar fi cele mai bune metode? mi-e ciuda ca agatam atatia si el era singurul care ma ignora. cum sa fac?

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Poate era singurul care te ignora pentru ca nu te placea asa.
Incearca sa-l ignori un timp, da-i impresia ca ai ceva cu el, ca te-a deranjat ceva, daca te va cauta sa lamureasca inseamna ca simte ceva daca nu, e posibil sa te caute doar pentru sex.

| RAY a răspuns:

Sincer baiatul te-a rezolvat si daca are bafta la alta fete nu vad de ce ar avea nevoie de tine poate de rezerva dar asa nu vad de ce, daca nu s-a indragostit atunci slabe sanse

| neutrino a răspuns:

Acum mai ai si pretentii...

| Dariusuu a răspuns:

Ce urât sună. Agăţam.

Dacă nu ştiai fetele se cuceresc nu băieţi, că aşa-i frumos.

Dă-i motive să te cucerească iar dacă n u are atunci dă-i pace.

E cel mai bun sfat pe care ţi-l pot da.

| Felys a răspuns:

Ce ai crezut,ca daca i te oferi pe tava o sa te si iubeasca, aiurea, el si-a facut treaba si nu il mai interesezi decat daca vei continua sa ii satisfaci necesitatile intime, cam asta insemni pentru el si indiferent ce ai face atat vei ramane, o gaura in care sa se scalde el

| alincik900 a răspuns:

Exista relatii care au inceput cu sex si care dureaza in timp.

| anonim_4396 explică (pentru alincik900):

Stiu..care e secretul?