| DiannaDi a întrebat:

Daca un baiat face sex cu o fata, exista sansa ca baiatul sa se indragosteasca de ea?

Răspuns Câştigător
| ursyca a răspuns:

Depinde ce raspuns vrei sa citesti ca sa iti placa. Dar realitatea este următoarea. Gandeste-te la consecinte:1. SENTIMENTE DE VINOVATIE. Mulţi tineri au avut relaţii sexuale înainte de a se îndrăgosti şi au regretat asta. 2.NEÎNCREDERE. După ce se consumă actul, fiecare se întreabă: Cu cine a mai făcut-o celălalt? 3. DEZAMĂGIRE. Multe fete îşi doresc să fie ''OCROTITE'' nu ''FOLOSITE''. Mulţor băieţi recunosc că nu sunt atraşi de fetele care au făcut-o. Corpul tău e mult prea preţios ca să-l pui la dispoziţia ''oricui'' care nici măcar nu te consideră preţioasă.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Există șanse să se îndrăgostească oricine de oricine, indiferent dacă fac sex sau nu.

| superdorex a răspuns:

Posibil si daca fata sa cedeze asa de usor sa fie luata in ras! Asa ca eu nu as risca sa fac asemenea experimente cu baieti care asta astepata de la o fata si apoi cu prima ocazie o abandoneaza ca zic ca e o fata usurateca! Asa ca uite sa citesti mesajele de mai sus si realizezi cata dreptate am! Pa.

| Sara2 a răspuns:

Logic ca nu, daca propune lucrul asta din prima "doar daca facem sex te pot iubi" bla bla e japca totala, inseamna ca doar atat isi doreste, oricat de dulce ar parea la inceput, un barbat cand isi doreste atat ai impresia ca este un inger, se poarta impecabil pana isi atinge scopul

| serendipity8300 a răspuns:

Sunt sanse km 50, 50% e posibil ca sexul sa fie asa bun incat sa nu-si dea seama ce pers minunata e fata respectiva.

| AnotherCatWoman a răspuns:

Exista sanse ca un baiat sa se indragosteasca de o fata atunci cand incepe sa o cunosca. Si la asta nu ma refer din punct de vedere fizic...

| atentat a răspuns:

Eu cred ca se va indragosti de sex daca s-ar simti in al 9 cer nu de baiat poate o sursa de venit adica money

| chipanoo a răspuns:

In mod sigur se va indragosti de sexul cu ea si nu de ea in sine.

| 123Julia a răspuns:

Da,chiar.

| Ralucaaaaaaaaaa a răspuns:

Poate.50-60% happy depinde daca a facut sex din dragoste ori din prostielaughing