| Andru1995 a întrebat:

Ce sa fac ca un baiat sa se indragosteasca de mine? Cele mai bune raspunsuri au fundawinking:*mersi:*

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

Huh? sa fii tu... daca te schimbi doar pentru un baiat si sa zicem ca apoi te place cat ai vrea sa tina relatia? 2 sau 3 zile? si nu o sa poti sta mereu schimbata... daca te place bine daca nu. nai ce ii face

2 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

In primul rand trebuie sa te porti frumos, sa fi putin timida(baietilor le plac acest gen de fete)nu sa fi isterica si sa sari pe el happy.