| Apstefan86 a întrebat:

Cum fac video chat de acasă și sa fac și bani

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asa cum fac si altii, te uiti si copii.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele care vor sa faca mesaj la mine

| dullcat a răspuns:

Si ce treci ulterior in CV? Mai intelept e sa gasesti alt domeniu, ca nu e asa frumos cum crezi si nici nu te imbogatesti din videochat peste noapte, cum se tot vehiculeaza de cei care se lafaie in bani.La fel poti spune si despre crypto sau orice, unde numai 1% reuseste si restul isi pierd vremea.

| Lupică27 a răspuns:

Tu ca barbat? sa-mi trag una...s-a intors lumea cu susu-n sus!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

La barbati eu nu m-am uitat, dar stiu ca sunt si cupluri baiat-fata care presteaza in fata camerei, asa ca de ce nu ar fi si doar barbati?, ca doar au si ei targetul lor happy

| Cosmin3412 a răspuns:

E grele, nu e chiar simplu.
Ca băiat singur, iti sugerez sa te apuci de muncă, ca bani din asta nu iese. Dacă erai fată, aveai ușile deschise spre orice. Plus ca trebuie sa stii cat de cat limba engleză, sa agati fraierii, sa faci ce îți spun ei. Si o sa dai numai de bulani, femeile nu plătesc pentru asta.

| vasileparnaie a răspuns:

Iti bagi dildo in fund cu melodia ''super ex'' pe fundal.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

NU este mai simplu sa va gasiti un loc de munca? Exista atatea posturi. de la spalat trotuarele pana la casier, merchandaiser etc. Banuiesc ca nu aveti studii superioare sau vreo calificare. electrician, instalator, dulgher, frezor etc pentru a practica o meserie cautata. Mare atentie cu videochat-ul. ANAF-ul va cauta si pe acasa. Strang bani la buget, se apropie campania electorala. Orice ban intrat pe cont va trebui justificat, chiar si pe mizeria de Revolut.