| RoxutZaaaa a întrebat:

Am si eu o nelamurire si as vrea sa ma ajutati si pe mine un pic. Daca un baiat tine la tine cu adevarat si iti spune ca face orice pentru tine, dar daca nu faci sex cu el va despartiti e adevarat ca nu te iubeste si mai ales ca sunteti impreuna de aproape o luna!

Răspuns Câştigător
| 141414 a răspuns:

Daca iti zicea asta dupa un an putea fi adevarat in ideea ca te iubeste atat de mult incat nu se mai poate abtine, desi e posibil ca atunci sa se fi saturat de tine si sa mai obtina un ultim lucru din relatie, dar dupa o luna sigur e vrajeala ca ar face orice pentru tine si nu face sex cu el! Ai putea sa ii zici de exemplu ca daca tot ar face orice pentru tine sa nu mai puna problema sa faceti sex ca tu consideri ca e devreme.

1 răspuns:
| fugera a răspuns:

Atunci nu tine la tine si vrea numa sa te fraiereasca sa intri in pat cu el.