| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca ma iubeste o fata cu adevarat?laughing
Funda

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Din comportamentul ei dupa urmatoarele caracteristici
-iti acorda atentie si vrea sa fie mai mereu cu tine/langa tine
-iti spune des "te iubesc" desi acum depinde de fata sunt unele care doar zic asa ca sa faca baza de baietistraight face
-te cheama in calatorii cu ea
-te suna sau iti trimite mesaje des
-simte nevoia de a fi cu tine
-se simte nasol, chiar suparata cand tu esti trist sau nu ai o stare foarte buna
-te intelege cand ai probleme personale si intervine daca e nevoie
si cam atatbig grin. succes numa bine in continuare!

1 răspuns:
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, pai nu o mai baga in seama o perioada si iti vei da seama daca ea te va cauta si va fi interesata de tine