| Loveyourself a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat te place (sau intr-o relatie daca te iubeste cu adevarat?!?!)funda

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai daca te place iti zambeste atunci cand te vede,incearca sa se bage cu tine in seama pe diverse motive,iti face mici complimente,iti ia apararea,se poate inrosi in prezenta ta,te priveste pe ascuns etc.
Daca te iubeste cu adevarat pai este mereu langa tine,te sprijina,iti este alaturi si la bine si la greu,te face sa zambesti atunci cand esti trista,iti demonstreaza ca tine la tine,este atent cu tine,te rasfata,nu te dezamageste,nu isi bate joc de tine, este mereu alaturi de tine, nu te va insela si iti va dovedii ca te iubeste cu adevarathappy

1 răspuns:
| AlexXxander a răspuns:

Buna! Pai sunt multe feluri, de obicei o sa incerce sa te abordeze(grosolan sau special) si de aici iesiri in oras, comunicare multa... chestii de astea. Cat despre daca te iubeste cu adevarat asta trebuie tu sa simti, daca ai sentimentul acela ca esti dorita atunci inseamna ca tine la tine. Te face sa te simti speciala, este alaturi de tine oricand, NU te va INSELA NICIODATA. In concluzie este foarte greu sa creezi un fel de tipar de unde sa-ti dai seama concret, dar daca: nu poate sta fara tine, va fi mereu ingrijorat cand pleci undeva si nu dai un semn de viata; atunci foarte sigur ca pentru el esti universul lui! Sper sa gasesti adevarata iubire! Succes!