| Crisstttina a întrebat:

Cum imi dau seama daca el ma iubeste cu adevarat ?

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Pai daca te priveste incotinuu pe scurt insistent,se da pe langa tine adica se apropie de tine se baga inseama incearca sa te atinga,te apara daca cineva se ia de tine ori il ia la bataie ori il ameninta, sau daca incearca sa te enerveze sau sa te tachine adica arunca cu bulgari spre tine sau altceva numai ca tu sa vii sa ii dai una apoi cand ii dai una nu iti da si el inapoi sau zambeste, la fel si cand te vede isi inclina capul sau zambeste sunt multe feluri unele chiar neintelegatoare dar asta le-am spus si eu funda?

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Offf daca ar fi o metoda sigura pentru asa ceva laughing) as fi fericit mereu. dar nu exista o cale de a vedea daca te iubeste cu adevarat, cel mai sigur este sa iti urmezi instinctul.

| Crisstttina explică:

Suntem de 2 ani impreuna. Eu il iubesc foarte mult happy Dar in ultimul timp se comporta destul de ciudat. Nu stiu ce sa cred. Nu cred ca ar avea pe altcineva.

| Zozoleparfumath a răspuns:

Te accepta oricum ai fi,este fericit cu tine, are incredere, nu te minte.si nu te inseala.Probabil sont mai multe, dar astea sunt cam esentiale

| alex3010 a răspuns:

I spui asa "sunt falit n-am bani nice de o cafea" daca nu se desparte de tine te iubeste

| alex3010 a răspuns:

Ii intrebi pe amici lui si ei o sa-ti spuna tot adevaru