| iulianaiuli a întrebat:

Cum il descri pe iubitul tau?

Răspuns Câştigător
| NinaY a răspuns:

Pai... iubitor, intelegator, nici prea sensibil nici prea macho, inalt, hmm. amuzantlaughing, stie sa tina un secret, iarta orice si ramane calm indiferent de situatie, renunta la orice altceva pentru a fi langa mine, sincer, si multe alte complimente am pentru el. Defectul sau este ca este cam orgolios cateodata. Atat.Si... Il iubesc!

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Aspect Fizic :
-Inalt
-Blond inchis.
-Ochii albastri.
- Slab.( ma rog, nu foarte )

Caracter :
- Intelegator.
- Amuzant.
- Iubitor.
- Inteligent.
- etc.

Cred ca are prea multe calitati pentru a le putea scrie aici, important e ca ne iubim de aproximativ 2 ani de zile, iubesc totul la el, ar putea sa aiba si 1000 de defecte, eu tot l-as iubi.

| Dennys1521 a răspuns:

Momentan nu sunt pe inverstongue
si nici in vitor

| Kristtine a răspuns:

Este înţelegător, dulce. Îmi plac ochii lui, căprui love struck " Ochii căprui fură inima oricui.batting eyelashes" Mereu îşi face timp pentru mine, îmi este alături la bine şi la rău. este înalt. Îi place să facă mereu spectacol în faţa lumiilaughing mă amuză love struck mă face să râd. cu el mă simt bine şi sper să rămânem aşa mereu!happy Şi îmi este fidel!love struck Mulţi ne invidiază dar nu ne doarebatting eyelashes Uneori devine gelos dacă vorbesc cu altcineva. laughing) urăşte minciuna.thinking Unele calităţi şi defecte le avem în comunbatting eyelashes.

| Christtine a răspuns:

Frumos, dulce, intelegator, fidel, dragut, iubitor, romantic, uneori 'ciufut'happy
Este foarte inalt, saten, ochi caprui, buze mari, slabuts... are 2 tatuaje. cercel...

Este amuzant, are voce frumoasa. sh cand stau cu el rad intrunabatting eyelashes

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

N`am prieten laughing
Cine e interesat iata nr de mobil : 07sterge001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, nu foarte inalt, bine facut, ochi caprui in care te pierzi ...mari si dulci care iti inspira caldura, par saten inchis, voce calda, caracter schimbat-or.
Cred ca intr'un singur cuvant : dulce.

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Nus' gay dar o descriu pe prietena mea
e buna la pat, e super dotata, are niste sani de invidiat, nu oboseste in pat, are... foarte incapator si e buna la tot

| NyanUnicorn a răspuns:

Momentan nu am

| pisiqtza16 a răspuns:

Buna.Prietenul meu este inalt,adica mai inalt ca minewinking,draguta,are ochii caprui ca mine, are gropite:X, arata bine.asta ca aspect fizic dar pe mine ce m-a atras la el este interiorul. Pune suflet in tot ce face,ajuta pe toti, rade tot timpul si ma face sa ma simt mereu fericita, ma iubeste pentru ca imi demonstreaza mereu dar are un sigur defect...sa mearga repede cu masina.off.in rest e tot ce-si poate dori o fata:X si ne completam unul pe celalalt:X.u esti in cautare de prieten?tongue

| iulianaiuli explică:

Haha nu am iubit

| iulianaiuli explică:

Nu