| theangelz a întrebat:

Cum imi dau seama ca unui baiat ii place de mine? Adica am o colega care are un preten si mi se apare ca se da la mine.si nu am vrut sa-i spun pretenei...MS

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Nu stiu... dupa felul cum se poarta. Daca rade la tine, daca incearca sa se apropie de tine...nu stiu.Depinde ce fel de baiat e. Unii sunt timizi, si nu prea lasa sa se vada ca te place.Singura solutie ar fi sa ii spui prietenei tale si sa il intrebati.Si ii explici ca el se da la tine, nu tu.Bafta!happy Funda?

4 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Pai afla ce are de gand iubitul prietenei tale, iar daca el chiar se da la tine, atunci discuta cu prietena ta, pentru ca ea poate afla din alte parti si dupa te va considera partasa la asta, desi tu nu ai nicio vinawinking

funda?batting eyelashesbatting eyelashespuppy dog eyes

| laara a răspuns:

Evita-l! big grin e pacat sa le strici relatia... mai ales daca prietena ta chiar are ceva sentimente pentru el

| Daniel7up a răspuns:

Vezi daca se poarta diferit cu tine sau daca te tachineaza...sau daca are mai mult respect pentru tine decat pentru alte fete. cam astea ar fi semnele.happy

| adua a răspuns:

Pai nici nu este nevoie sa iti pui problema "ma place/nu ma place" (daca te-ar placea nu ar mai fi cu ea, daca nu te place vrea doar distractie). Atata timp cat este al prietenei tale, ar trebui sa-l ignori din start atunci cand ti se pare ca intrece masura.