| KateLovely a întrebat:

Adica e vorba despre un baiat.Imi place foarte mult de el.In excursie tot auzeam in autocar ca el ma place pe mine si pe o alta colega.Si pur si simplu o baga mai mult in seama pe ea.Acum el ma baga in seama doar pe mine.Si niste nebuni din clasa l-au impins spre mine si spre alta colega, iar el a zis ca nu e pregatit.In fine, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca te place dar momentat nu e pregatit sa inceapa o relatie

2 răspunsuri:
| MariA00 a răspuns:

Cred ca te place, dar poate ii este rusine...Nu stiu... Intreaba-l!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

TE placeee