| Jrr_Alfredo_1989 a întrebat:

Cum imi dau seama daca iubita mea ma minte?

5 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Urmareste serialul Lie to me si dupa asta incepi sa ii analizezi comportamentul.
Pe mine m-a ajutat enorm

| corbulalbrosu a răspuns:

O "ameninti" cu folosirea testarii ei cu "detectorul de minciuni". big grin

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Complicat. Nu prea ai cum să îți dai seama, însă poți fi atent la gesturile care le face in momentul in care tu crezi că te minte : de joaca cu parul, râde, de înroșește, etc.

| Aleeeela a răspuns:

Nu chiar sa roseasca. Eu când vreau sa mint sau sa scap de o anumita situație încerc sa schimb subiectul. Sau sa'l plimb de nas cu iubi, ursuleț pana uita ce ma întrebat laughing

| Mixseed a răspuns:

Daca o intrebi ceva si se uita in alta parte sau se roseste sau o intrebi ceva ea iti raspunde cu alta intrebare