| ticu a întrebat:

Cum imi pot da seama ca iubita ma minte? Sau ca ma inseala? Cum sa o testez?

7 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Cand nu esti cu ea sun-o mai des, observa-i fiecare pas. Intra in legatura cu prietena ei cea mai buna care este cu ea tot timpul si roag-o sa te tina la curent daca face un pas gresit.

Nu o lasa sa mearga singura in oras numai cu prietele, poate sa o ia pe cai gresite. Sa te minta.

| Adry05 a răspuns (pentru strengaritzza):

Sfatul tau=0, scuze ca ti-o spun atat de direct. Acum, sa-ti explic de ce i-am acordat aceasta nota. :)
1. daca o suna mai des, e posibil sa fie frumos pentru ea un timp, daca-l iubeste, dar va ajunge sa fie agasant si se va plictisii
2. prietena ei cea mai buna mereu o va sustine, prin urmare chiar daca fata respectiva va face un pas gresit, prietena ei ii va ascunde asta.
3. Nelansand-o sa mearga singura in oras, ii va dovedii in fata ca nu are incredere in ea, ceea ce o va ranii profund, si infuria de asemenea, sa te simti urmarita poate fi agasant, si-n plus stand tot timpul doar cu el se va plictisii repede si de el si de relatie.
Acum, catre Ticu: Trebuie sa inveti sa ai putina incredere in ea. Sunt si unele semne care arata de obicei daca a inceput sa indrageasca pe cineva in mod special, adica sa existe riscul sa te insele:
http://www.csid.ro/sex/semne-ce-dau-de-gol-o-femeie-infidela-4214864/
Succes!

| strengaritzza a răspuns (pentru Adry05):

Bine draga, pastreaza-ti comentariile pentru tine.winking Si parerea ta pentru mine este multimea vida happy. Zero barat happy Baga-te in seama cu unu '' INTELIGENT '' ca tine. Pa!

| Maria428 a răspuns (pentru strengaritzza):

Corect!hee hee :*

| strengaritzza a răspuns (pentru Maria428):

smug

| Maria428 a răspuns:

Buna, ticu!
Sper ca te va ajuta acest filmulet :
http://www.youtube.com/watch?v=cBEljJylGGY

Sper ca sa nu ai probleme cu relatia si ca am fost de ajutor!
O zi buna iti doresc! :*

| suntgelosuneoripefete a răspuns:

Frate sincer sa fiu treci si tu tot timpu prin fata blocului -casei sau unde sta ea sun-o mereu uitate cu cine vb uitate daca indregeste pe cineva din carierul ei sau din clasa ei sau dintre prieteni ei uitate unde se duce cu cine fii atent (prietena ei cea mai buna va tine mereu cu ea nu cu tine ) deci sa nu crezi ca va tine cu tine sau iti va da rapoarte nup te va minti ca nu ese cu nici unu dar cand colo(este cu altuwinking )