| ticu a întrebat:

Cum imi pot da seama ca iubita ma minte? Sau ca ma inseala?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cand te minte nu te priveste in ochi si e putin agitata iar cand te insala daca stie sa joace putin teatru nu iti vei da seama numai daca o prinzi in flagrant

| Awesom a răspuns:

Pai prietene de asa ceva nu iti poti da seama din prima, ar trebui sa porti sa porti o discutie serioasa cu ea si sa te asiguri ca nici nu te minte, nici nu te inseala.Dar daca n-ai incredere in ea urmareste-o si apoi uite-te in telefonul ei dupa numere suspecte necunoscute tie.Mai bine va despartiti.

| Gstefan a răspuns:

Daca ceva se intampla, prima oara observi in comportamentul ei fata de tine, daca e mai rece. Apoi daca incepe sa evite sa mai iesiti des, daca isi inchide telefonul fara motive serioase.

| RAY a răspuns:

Verificai telefonul, vezi cu cine vb pe pc sunt multe programe care urmaresc tot ce face, vezi facebokul ei, dar daca nu ai incredere in ea mai bine o lasi asa am patit si eu am vrut sa pot crede in ea dar ma mintea mereu

| FrozEenSoul a răspuns (pentru RAY):

Sti ca poti fi bagat in tribunal pentru verificat, adica astea se considera confidentiale!, sa nu mai zic de puscarie. Prietene, nu vorbi daca nu sti riscurile!

| RAY a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Atunci las-o naibi mai sunt femeii multe nu te milogi atata de ea fi BARBAT NU PAPUSA

| Vix999 a răspuns:

Nu prea ai cum. Poate doar daca o cunosti foarte foarte bine pe ea si daca esti si un foarte bun cunoscator al limbajului nonverbal. Poti doar sa ii intinzi "capcane". Dar din punctul meu de vedere asta e pierdere de timp si de energie. Daca te minte sau inseala stai linistit ca la un moment dat o sa afliiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi asta? nu respecta intalnirile pe care vi le dati, intarzie la intalnire, se comporta altfel ca pana acum? Se da de gol singura nu avea grija

| diwa a răspuns:

Sunt cateva semne :
- daca e mai rece sau distant in ultimul timp
- nu-ti raspunde mereu la telefon, sub diverse pretexte si eventual te suna dupa mai mult timp
- conversatii mai scurte la telefon, ca si cum ar fi pe graba
- daca numai tu il suni sau ii dai mesaje
- daca va vedeti mai rar sau, sa zicem ca stateati 4 ore impreuna si acum stati doar cate 2 ore
- daca se enerveaza repede si din orice, ca si cum nu prea ii mai convine mai nimic din ce zici sau ce faci
- daca refuza sa-ti mai spuna ce face, unde se duce etc
- daca ce iti povesteste despre ce a facut se rezuma doar la "am fost la scoala si acasa", de exemplu, adica fara nici un fel de detaliu
- daca nu te mai saruta si nu te mai ia in brate atat de des
- daca evita sa stati singuri sau asta se intampla din ce in ce mai rar in ultimul timp
- daca banii lui se duc mult mai repede ca de obicei, fara a-si cumpara sa zice, ceva concret, ceva sa vezi, gen

| ChuckNorris42 a răspuns:

Te uiti atent la ea. Daca e femeie te minte.

| suntgelosuneoripefete a răspuns:

Ba in pana mea ___ ba tu nu vezi ca uni fac misto __dute frate si vezi cum se comporta cu tine -- daca este rece cu tine si tu cand ii spui da-mi un pupic -sau sarut si iiti face cu limba :p sau iti da si face gata (tiajunge)este clar te inseala ----- asa am patit eu cu iubitamea