| Alexandra99a a întrebat:

As avea o intrebare. Cum imi dau seama cand un baiat ma place? Suntem colegi si mereu se uita la mine si nu stiu daca sa cred sau nu ca ma place. Va rog sa imi raspundeti cat de sincer puteti si sa nu va bateti joc. Va pup

Răspuns Câştigător
| sellingasses a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu el, incercati sa faceti schimb de nr. de tel. big grin daca vezi ca iti trimite el primul mesaje si etc probabil te place happy Daca stati in acelasi cartier, puteti iesi pe afara thinking chestii din astea
Baftawinking

| Alexandra99a explică (pentru sellingasses):

Multumesc pentru sfatwinking

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ne batem joc dar tu efectiv râzi!
Se poate uita și din simpatie, nu obligatoriu să te facă și prietenă, e un timid!
Pa, pa.

| Alexandra99a explică (pentru Legiuitoarea):

Nu am voie sa rad sau ce?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Alexandra99a):

Bună.
Râzi cu motiv, nu din senin, da?
Pa, pa.

| Alexandra99a explică (pentru Legiuitoarea):

Nu sunt genul de persoana care e mereu suparata, indiferent de situatie trebuie sa zambestiwinking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Alexandra99a):

Bună.
Stai să vezi când ți-o data viața niște palme și te zguduie din temelie, atunci să te văd cum mai zâmbești!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Se uita mereu la tine...asta este un semn ca te place, incearca sa vorbesti mai mult cu el

| HardCore7750 a răspuns:

Probabil te place happy, vorbeste cat mai mult cu el happy
Toate cele bune