| Alinaaxd a întrebat:

Dupa ce criterii iti dai seama ca te-ai indragostit?

11 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Criterii nu mai degraba stari, sentimente!
Cand te indragostesti acea persoana este mereu in mintea ta, arzi de nerabdare ca s-o ai din nou in brate si sa o umpli de saruturi, tie dor de ea chiar daca au trecut doar 5 minute de la intalnire, esti mereu fericit cand te gandesti la ea, vreai ca toata lumea sa simta fericirea din sufletul tau, sa stie cat de mult o iubesti, esti dispus sa fi mereu langa ea la bine si la rau si as continua asa pana maine dinimeata happy
Succes si daca esti indragostit stai linistit daca iti este impartasit te cea mai placuta si nebuneasca fericire!
Mult succes in toate iti doresc!

| Ofiintă a răspuns:

Nu exista criterii! Te-ai indragostit si atat!

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna.Esti indragostita atunci cand te gandesti mereu la persoana respectiva sau zambesti instantaneu in momentul in care o vezi.

| BeAmazing a răspuns:

Semne ca esti indragostit/a:
1.Cand te gandesti la el inima iti bate mai tare.
2.Zambesti aproape fara motiv, atunci cand ii auzi vocea.
3.Il cauti cu privirea aproape in orice loc unde te duci.
4.Cand te uiti la el; nu mai vezi pe altcineva.
5.Incepi sa te gandesti numai la el.
6.Inainte sa adormi, el este ultimul gand care-ti vine in minte.
7.Si chiar daca nu am mentionat niciun nume, te-ai gandit la el in timp ce ai citit asta!

Cam acestea sunt criterile dupa care eu ma ghidez cand sunt indragostita! Dar nu-s indragostita laughing.

| Lizzu a răspuns:

Sau cand simti dor profund de el in fiecare moment al zilei, cand simti ca nimic nu -si mai are rostul fara el acolo, cand simti ca sufletul ti se inalta cand il vezi, cand simti ca nimic nu mai conteaza si ca toate greutatile de pana atunci dispar, se evapora in fata ta pentru ca in tine creste ceva puternic si nemaiintalnit, ceva care te poarta peste tot si toate. Si te sustine.
Te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asemenea criterii.Acele sentimente sunt speciale si starea aceea de euforie nu poate fi descrisa real, in cuvine.Mult noroc.

| TheCrisLv20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cind am fost indragostit nu mincam, nu dormeam eram cu gindul doar la acea persoana orice as face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCrisLv20):

Tocmai de aceea am spus ca sentimentele acelea nu pot fi descrise in cuvinte.Mult noroc.

| Raiiiisa a răspuns:

Fiecare procedam in felul nostru, simtim diferit si doar noi ne putem da seama atunci cand ne indragostit.

| TheDifference a răspuns:

Cand nu esti cu persoana respectiva te simti trist, nu iti mai iese din cap, nu mai ai pofta de mancare etc.

| Soowhaat01 a răspuns:

Salut!

1. Te gândești mereu la el/ea.
2. Simți că nu mai poți fără el/ea.
3. Ești geloasă dacă îl/o vezi vorbind cu un băiat/ o fată.

Și ai fluturași în stomac când îl vezi ♥.

Sper că te-am ajutat.

Peace ^.^.