| Corby123 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? Ma baga in seama.Azi i-am cerut caietul sa invat si mi l-a dat din contra a venit a stat cu mine cat am invatat...Aaa si cand nu ma uitam la ea se uita la mine cand vedea ca intorc capul se uita in alta parte. Oare ce inseamnathinking

17 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cati ani ai?

| HDSeer a răspuns:

Zii ca o placi si vreai cu adevarat sa fiti impreuna.
Ai facut o mare prostie cand ai intrebato daca vreti sa fiti impreuna.
Maine priveste-o in ochi si sincer fara glume zii:Te plac si te-as saruta dar nu stiu ce vei crede.
Fii tandru, fai curte nu te da batut! CRED IN TINE.
DSITRUGE bariera atingerii nu fi agresiv ci tandru si atent.
Cand discuti cu ea priveste-o in ochi.

| Corby123 explică (pentru HDSeer):

Am sa incerc, poate poate va iesi ceva bunhappy. Multumesc pentru sfat da-mi id tau sa tinem legatura.

| HDSeer a răspuns (pentru Corby123):

N-am mess
Nu aprob FB
Add me here big grin

| geocarul a răspuns:

Eu cred ca incepe sa te placa data vitoare cerei si tu nr de tel idu fb si daca ti le da poate chiar te place bafta

| Corby123 explică (pentru geocarul):

Le am

| Corby123 explică (pentru geocarul):

Da chestia sta asa ca am mai intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si a zis Nusad

| Corby123 explică:

Poi mane am nr ei fb ei e colega de clasa cu mine...Dar chestia e ca se uita la mine cand intorc capu se uita in alta parte...Si nu stiu cum sa-mi dau seama daca ma place cu adevarat?

| Corby123 explică:

Sper sa ai dreptatehappy

| Corby123 explică:

14...

| Corby123 explică (pentru Corby123):

Chiar acum vorbesc cu ea...Si nu stiu cum sa aflu daca chiar ma place?

| OnlyStyle a răspuns:

Mda.daca a zis nu nu trebuie sa te ingrijorezi happy poate se lasa mai greu...si chiar cati ani aveti asta conteaza mult. mai ales la fete big grin poate asteapta sa te rogi te ea laughing si daca se uita la tine nu inseamna neaparat ca te place rolling on the floor

| Corby123 explică (pentru OnlyStyle):

Oricum daca nu merge nu e singurawinking

| OnlyStyle a răspuns (pentru Corby123):

Exactwinking oricum la 14 ani nu poate fi o relatie serioasa... ceva de genu dureaza nu stiu maxim 1 luna?big grin

| Corby123 explică (pentru OnlyStyle):

Am un coleg din clasa care e cu o fata de 6 lunithinking

| OnlyStyle a răspuns (pentru Corby123):

Nu stiu ma depinde.dar cred ca toti realizam ca nu o sa ne insuram cu o fata cu care am avut o relatie de la 14 ani..parerea mea am dat si eu asa un timp na maxim 1 an.winking