| KatomikaTakumi a întrebat:

Deci, sa incep cu inceputul: imi plece de un baiat (vecinul meu, stam la acelasi etaj) si i-am spus ca imi place de el. El a zambit si nu a zis nimic. Apoi s-a sunat de intrare si am plecat la clasa mea( el e la B, eu sunt la E). peste vreo 2 saptamana. l-am intrebat daca ma place (el e timid si nu cred ca avea de gand sa ma intrebe). El pleca la sport asa ca am coborat la parter cu el si mi-a zambit si a spus ca imi dau eu seama. Ce vrea sa insemne asta? Cum o sa imi dau eu seama daca ma place? Sau poate a pregatit ceva de Valentines Day? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| unnamedXXL a răspuns:

Da se poate si cu valentines day. posibil sa fie mai timid dar cred ca sigur ii place si lui de tine. mai ales ca ti-a zambit. asteapta doar si timpul rezolva tot. oricum esti indrazneata ca fata. succes in continuare

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca te place dar in legatura daca ti a pregatit ceva de valentines day sa nu ti faci prea mari sperante, nu aveti inca o relatie ca, sa ti faca cadouri

| ir3al a răspuns:

In ce clasa esti tu?

| balasad a răspuns:

Inseamna ca te place si el daca nu vrea sa-ti arate dupe si saruta-l happy