| Clauditza a întrebat:

Am si eu o intrebare eu sunt in clasa a 6a imi place un tip din a 8a si ma dadeam la el dar nu ma baga in seamna acum nu ma mai dau la el si se da el la mine adica imi zambeste si se uita ff frumos la mine dar de fiecare data cand ii zambesc nu se mai uita la mine si intr-o zi ma duceam la baie si mi-a zis ca sunt ff sexy dar nu l-am bagat in seama credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si daca te place si ti-a zis ca esti sexy de ce naiba nu face primul pas? Exclus ca e timid.Raspuns:anturajul.Pentru baieti conteaza mult parerea prietenilor cu privinta la "gagica" cu care vor sa se combine si daca ei dintr-un motiv sau altul nu te simpatizeaza...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Se crede prea plin de el baiatu asta crede ca poate avea orice fata la picioare... da cred ca te place ar vrea o reatie cu dar in acelasi timp sa flirteze si cu altele din spusele tale asta pare a fi

| Amrita a răspuns:

Da, te place, dar in sensul ca ii place cum arati. Stii, era mai demult vb aia "Te place baiatul care iti zice ca esti frumoasa, nu sexy." Cam asa e la tine.Acum depinde de tine ce fel de relatie vrei, cum doresti sa se poarte cu tine.

| Spintecatorul a răspuns:

Eu (ca baiat) cred ca da.

| Sebby_6032 a răspuns:

Daca nu esti convinsa si inca iti mai place de el, fa tu primul pas. Suna-l sau vb intre 4 ochi...stati si voi de vb mai glumiti mai stiu eu ce mai faceti. Apoi incepi sa ii sp cum ca ai fi auzit de la o prietena sau un prieten ca te place, etc(un exemplu) sau ceva de genul. Apoi vezi si tu ce ii mai sp. O sa te descurci

| franck2222 a răspuns:

Dupa cum spui tu da.

| cata92 a răspuns:

Eu acum am 17 ani, dar iti pot spune ca gandeau atuncea baietii in general. Daca n-ai inceput sa te "dezvolti" cam greu de crezut. Mie imi placea de una de a 6-a cand eram a 8-a, dar eram exceptie.