| Clauditza a întrebat:

Am si eu o intrebare eu sunt in clasa a 6a imi place un tip din a 8a si ma dadeam la el dar nu ma baga in seamna acum numa miai dau la el si se da el la mine adica imi zambeste si se uita ff frumos la mine dar de fiecare data cand ii zambesc nu se mai uita la mine si intr-o zi ma duceam la baie si mi-a zis ca sunt ff sexy dar nu l-am bagat in seama credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Posibil sa te placa, dar daca o luam asa eu mi-as pune o intrebare dc nu te baga in seama? sau alta De ce cand ii zambesti nu se mai uita la tine?
Ori e nehotarat, ori face misto de tine. Una din astea doua.
Intereseaza`te si tu pe la colegi daca are prietena...

| 20girl a răspuns:

In clasa a6a si te dai la baieti?!happy
Ai mai multa grija, nu sunt asa cuminti cum parlaughing)
Mai bine ai incerca sa iti vezi de scoala si nu te gandi deja la un baiat chiar asa. Lasa-i ca atunci cand te astepti mai putin vine el singur! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara dar in ce context te dadea-i la el? De unde vin eu numai ciinii se "da"la cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai roxy... fara rautate dar in clasa a 6 a mai bine ai invatat limba romana. te dadeai la elstraight facede ce? de ce ai nevoie? daca ti-a zis ca esti"sexy" inseamna ca joaca hormonii in ellaughing