| JustStitch a întrebat:

Cum imi pot gasi si eu pe cineva? Cum imi pot face prieteni noi?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este important sa faci parte dintr un grup social, astfel ai sanse mari sa gasesti pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu punand intrebari aici.

| L1feDRAIN a răspuns:

Te duci in fata unui om si zici: "vrei sa facem cunostinta?"

| alexwahl a răspuns:

Depinde unde locuiesti. In Romania sunt programe de voluntariat. La munca sau in oras. Trebuie sa fii sociabil. Mie unul, nu mi plac prea multi prieteni.

| mihaidan43 a răspuns:

Ma poti contacta pe whatsapp, daca vrei.

| sunwarrior a răspuns:

Incearca sa cunosti oameni noi? Crede-ma ca iesitul prin parc singur primavara face minuni. Pur si simplu nu trebuie decat sa te bagi in seama cu oamenii pe strada(o sa pari dubios doar in mintea ta) Si o sa vezi ca poti face scheme de la cat e ceasul la aveti un foc... Trebuie doar sa iti iesi din confort zone