| BananaSuparata a întrebat:

Cum invit o fata in oras? Fara sa am emotiithinking
Sau cum ii arat ca o plac? Fara sa-i zic in fata?

Răspuns Câştigător
| simonamaria a răspuns:

Daca esti timid cred ca poti vb cu ea prin mesaje, facebook etc.ii arati ca o placi aratandu-i interesul pentru ceea ce face, simte. daca nu poti sa ii spui direct mai bine apropie-te incet dar sigur. discutati diverse.da-i dreptate in anumite privinte.o sa mearga.Succes!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Intai ii arati c-o placi, cautand sa vorbesti cu ea,ascultand ce spune, de ce e interesata. Nu-i neaparat nevoie sa si declari: te plac. O poti invita in oras si sub o forma usor mascata, propunandu-i s-o astepti cand iese de la sala,cor,inot, volei sau stiu eu ce activitate extrascolara ii place ei(asta pentru prima data), o conduci acasa, poate va opriti chiar sa mancati ceva in drum, dar nu o regula.O sa vezi cum decurge discutia si vei stii daca te place si mai mergeti undeva impreuna sau nu. Sper sa fie cum vrei tu.Numai bine.happy

| Adrian37 a răspuns:

Iesi cu ea intr-un grup de prieteni pentru a scapa de emotii, iar cand crezi ca esti suficient de pregatit o inviti sa mergeti doar voi doi.Bafta!