| AlyAlx07 a întrebat:

Buna happy. vreau sa invit o fata in oras...o plac foarte mult,

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Și ce te reține?
Dacă vrei să o faci, o faci!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, este un gest frumos, intreabă o unde ar vrea ea să meargă, cred că ti ar zice la film in mall, sau la mc Donald"s sau la pizza.Succes si fă o să se simtă bine.

| Axys a răspuns:

Buna
pai poti sa-i spui deschis ca vrei sa o inviti happy in oras happy

| Rakanishuu a răspuns:

Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recepţionat.

| motan444 a răspuns:

Mult succes iti recomand sa o fai la un film ca e frig afara sau patinoar

| koorino a răspuns:

Bun deci iti place de ea happy cel mai bine ar fi sa o iei subtil. sa-i zici gen: "buna, sti am chef sa ies la o cafea, vrei sa vi si tu" sau gandeste si tuwinking oricum ca sa-i spui ce simti trebuie sa fi sigur pe sentimentele tale. si brusc iti iei inima in dinti si ii zici : " stii. vreau sa-ti spun ceva...te plac de ceva vreme si a gandeam daca imi acorzi o sansa ".
Am incercat sa te ajut. Baftaaaa! :*