| nimicaici a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti cu adevarat indragostit?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum?
Atunci cand orice ai face,o faci in doi chiar daca celalalt e la mii de kilometri distanta, esti cu adevarat indragostit.
Cand celalalt nu-ti iese din inima si minte, indiferent ce faci!

| Sara2 a răspuns:

Simti fara sa imtrebi pe nimeni, ai fluturi in stomac si vrei sa vezi acea persoana in orice moment

| DNSK a răspuns:

Cand iti dai tot ce ai mai bun pentru ea/el! timp, afectiune, esti dispus sa faci tot! cand il vezi zambesti, pentru tine numa el exista, sa fie brad pitt la u in pat si iubirea sa fie pe mess pe mess stai! simti cand esti, nu-ti fa probleme.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Atunci cand iti vei de-a seama ca o iubesti si simti ca ai face orice pentru ea.

Sper ca te-am ajutat happy

| Alleksandra a răspuns:

Pai. Simti ceva in stomac. niste fluturasi puppy dog eyes. Asa se zice. kiss

| Alleksandra a răspuns:

Si bineinteles, daca te gandesti numai la acea persoana, o visezi, chestii de genu. Sper ca te-am ajutat!