| oanasunshine a întrebat:

Heeei. Am o curiozitate laughing. Mie mai demult mi-a placut un baiat, acum doar il mai simpatizez. Si in perioada aceea cand il placeam, am facut prostia de a-i spune. El era prea schimbator si nu mi-am putut da seama daca ma placea sau nu, cateodata dadea semne ca da, alteori ca nu. Ma rog, suntem cat de cat amici desi nu vorbim prea des. Insa, am observat ca de la un timp incepe sa se dea in spectacol si sa se bage in seama prin preajma mea, si sa se mai si uite la mine chiar daca eu nu ma uit. Eu ce sa inteleg acum? laughing. El a aflat ca imi place alt baiat acum, si acel baiat e chiar un coleg de-al sau. Voi ce credeti? laughing mersi, funda.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca un copil mic. Cand nu mai e bagat in seama pentru simplu fapt ca sta incepe sa sparga si sa isi anunte prezenta cu surle si trambite.

El crede ca desi nu sunteti impreuna merita toata atentia ta.

| Danielcristian a răspuns:

Posibil sa fi aflat, si ca sa nu te combini cu colegul sau incearca sa-si apere teritoriul. E gelos happy

| Rosimina a răspuns:

Se mai si uite la mine chiar daca eu nu ma uit
CUM VEZI CA SE UITA DACA TU NU TU TE UITI SI EFECTIV NU VEZI CA SE UITA? rolling on the floor IN fine..am incurcat-o si eu mai mult dar ce vreau sa spun e..Lasate de gagici si pune mana pe carte fato!winking

| oanasunshine explică (pentru Rosimina):

Pisi, cati ani ai? 12? Exista butonul ala X din dreapta, sus. Si desteapta pamantului, poti vedea cand se uita cineva la tine cu coada ochiului. Du-te tu si pune mana pe carte si uita-te la desene nu la site-ul asta. Dispari! :*

| Rosimina a răspuns (pentru oanasunshine):

Scuza-ma ca-ti spun happy de fapt am 19 ani happy Fara jigniri ca eu nu te-amm jignit pe tinewinking Doar ca cei 12 anisori..cred ca ii ai tu dupa intrebarile care le pui happy.

| oanasunshine explică (pentru Rosimina):

Nu scumpa, am 15 ani. Acest site e facut pentru a pune intrebari legate de diverse subiecte. Nu cred ca am facut vreo greseala. Puteai de la inceput sa nu imi raspunzi la intrebare ca sa nu incepem cu cearta. Sa incheiem subiectul.

| Rosimina a răspuns (pentru oanasunshine):

Raspund la ce vrea inima mea happy Si nu nu ai facut nici o greseala ai tot dreptu sa pui ori ce intrebariwinking dar intrebarile puse si cum ''gandesti'' nu prea pare sa ai 15 anisori de asta am spus ca poate tu ai 12 anisori sau mai putin, nu te ataca atat. Si inca ceva nu o lua in nume de rau dar pari prea copila la 15 anisori ai tai sau cat spui ca ai...trebuia si tu sa fi mai madura dar e vede ca nu. si daca tu consideri ca te certi e problema ta happy eu nu ma cert.

| KaleidoscopEmyLara99 a răspuns:

Hmm s-ar putea sa te cam placa, dar cine poate stii? baietii...

| AnonimGirl67 a răspuns:

Se pare ca nu doar el e schimbator. Dupa cate ai spus cred ca te place putin sau putin mai mult.Incearca sa vorbesti cu el sau daca nu pune pe altcineva sa o faca. Sper ca te-am ajutat.Bafta!happy

| ingerashmeu a răspuns:

Cred ca ori te place ori nu vrea sa te vada pe tine ca umbli cu colegul sau.incearca sa vezi care dintre cele doua dar ai grija sa nu te arzi.bafta!