| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca baiatul cu care esti intr-o relatie este cu adevarat indragostit de tine?

6 răspunsuri:
| Schatzyyyyy a răspuns:

Prin vorbele, faptele sale, felul in care se comporta cu tine! Dar fiecare avem diferite "arme" cand suntem indragostiti! Avem anumite reactii cand vedem persoana iubita, ii spunem cuvinte dulci mai mereu, suntem la inceput mai timizi..etc

| bombonika18 a răspuns:

Pai, este foarte usor sa-ti dai seama ca cel de langa tine te iubeste, asta se vede in privire si in gesturile lui. Daca este indragostit de tine cu adevarat, atunci va face tot ce va putea pentru a petrece cat mai mult timp cu tine

| Seby90 a răspuns (pentru bombonika18):

Asta e cumva dragoste de 15 ani?

Ce pot sa spun, fiecare om este diferit. Daca vrei ai putea sa il pui la diferite incercari si sa vezi cum reactioneaza (asta daca il cunosti destul de bine) sa il pui sa faca ce de obicei evita sa faca... Dar daca esti intr-o relatie, esti fericita si etc. ce rost are sa stii daca te iubeste? Pe deasupra vad ca ai si 16 ani, sentimente la varsta asta mai rar. poate hormoni.

Nu cauta sa aflii ce te va speria ulterior... happy Rabdare!

| bombonika18 a răspuns (pentru Seby90):

Nu sunt de acord, sentimente sunt la orice varsta

| Seby90 a răspuns (pentru bombonika18):

Parerea ta este nula din punctul meu de vedere. Confunzi sentimentele cu hormonii.

| LolitaHaze a răspuns:

După felul cum se uită la tine, după felul cum îți vorbește și după cuvintele drăguțe care ți le spunewinking