| mariusvlogsfoxy a întrebat:

Azi la scoala vorbeam cu o fata fața in fața si imi spune ca are emotii cand vorbeste cu mine si zambea in acelasi timp.Inseamna ca ma place? Si cateodata se uita la mine si zambeste, iar cand intorc capul spre ea isi intoarce repede capul.Dau stea!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, te place. Si practic ti-a si spus in fata acest lucru, de asta ti-a spus ca are emotii cand vorbeste cu tine. Daca iti place fata, tu trebuie sa faci pasul urmator si cat mai rapid. Invit-o undeva (suc? plimbare?)! Fa-i complimente ca sa stie ca o placi!

3 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cred că te place.

| ady18 a răspuns:

Noroc pe tine... Da, te place. ti a spus acest lucru.
Mie dc nu mi spune nicio fata asta laughing)

| Radu_Casi_Casandra_1998 a răspuns:

Cu siguranta te place