| LemonLimeGirl a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place (eu ma prefac ca il urasc) stiti?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar merita sa ii faci asta? Cand nu se va mai uita la tine ai sa il vrei tu pe el.Si va fi prea tarziu.

| IonuţR1995 a răspuns:

Iti dai seama dupa in felu in care te priveste. thinking intreaba in stanga`n dreapta despre tine...

| Zuzazozo a răspuns:

Se uita insistent la tine, incearca sa te necajeasca, incearca sa stea mai mereu prin preajma ta.

| RexCuParuCret a răspuns:

Daca se uita la tine si de cele mai multe ori daca nu sta in preajma ta sau cand sta in preajma ta se balbaie, ba se da mare cocos in fata celorlalti sau n-are tupeu sa te priveasca prea mult in ochi. Ocrotiti palmierii...

| Scintilla a răspuns:

De ce sa ii faci asta? Merita asa ceva? Tu ai merita ca cineva sa te faca sa crezi ca te uraste doar pentru chestia asta,unde ar fi putut simplu sa te intrebe direct? De ce numai e nimeni direct,daca vrei o fata abordeaz-o, daca vrei un baiat abordeaza-l, numai irositi timpul de pomana, ca nu il puteti da inapoi, un prieten care trebuia sa se insoare a murit de curand la numai 25 ani ceea ce ma face sa pretuiesc viata mai mult ca orice pe lumea asta pentru ca maine poate numai sunt, numai irositi timpul de pomana cu jocuri care pot sfasia inimi, nu e corect nici fata de el dar nici fata de tine.

| Đεмоη a răspuns:

Daca un baiat te place se uita destul de des la tine si zambeste (: daca nu zambeste si este mai rusinos atunci intoarce capul sau schimba privirea spre alt ceva.asta in caz ca nu ai mai vb cu el. Daca il cunosti si vorbiti atunci iti dai seama prin comportamentul ui fata de tine

| justHISgirl a răspuns:

Daca-l placi si tu atunci gresesti mult prin faptul ca te faci ca-l urasti, pentru ca in momentul asta il indepartezi treptat de tine, daca chiar il placi fii sincera, nu e bine sa joci pe sentimentele celor din jur, pina la urma acestia vor pleca si vei ramine singura cu toate intrigile astea.nu merita!