| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? (Din ceea ce stiti voi, nu de pe internet)

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Îl săruți și vezi cum reacționează.

| RAY a răspuns:

Sa te placa ca ce anume? noi placem fetele in multe feluri si voi de asta exista zona prieteniei, la varsta aia placem majoritatea fetelor, am face sex non stop

| T0T a răspuns:

Îl întrebi.

| Samariteanul a răspuns:

Se piede cand e langa tine, se incurca, devine timid poate te evita sau nu stie ce sa spuna

| Lzehxo a răspuns:

Se uita des la tine, i se dilata pupilele, se balbaie in fata ta, se inroseste, tremura, se panicheaza

| AleexisViol3t a răspuns:

Am uitat sa spun ca suntem prieteni buni