| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca prientena s-a culcat cu altul acum 2 zile? se poate afla cumva? se poate verifica vaginul, sa e ceva care ar putea sa o dea de gol?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda sa o verifici sau sa-ti dai seama. Nici ginecologul nu-si poate da seama.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori ai incredere in ea ori nu!

In rest, nu poti verifica.Adevarul va iesi la iveala oricum.Pana atunici eu zic sa ai incredere!

| AnonimA a răspuns:

Buna nu cred ca poti sa afli asta poate ginecologul iti sp daca a avut un contact sexual recent

dar ar trebui sa aiincredere

| lyrics a răspuns:

Nu cred ca e vreo metoda.
doar sa-ti zica eatongue

| justmeesb a răspuns:

Poate medicul ginecolog iti poate spune daca a avut contact sexual recent.

| 4ever_5725 a răspuns:

Ai incredere in ea asta-i cel mai bine si daca o banuiesti fate ca nu stii si se va intampla si a doua oara atunci poate o prinzi si asa poti afla

| ピンク a răspuns:

Pai, daca crezi ca se va mai intampla, atunci vreific-o. Cum?
Pai, vezi daca are urme pe spate, pe coasta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua, frumoasa intrebare. Nu ai vrea ca pe vaginul iubitei tale sa fie scris si numarul de telefon al celor cu care se culca in afara de tine?
Pa