| IubesteEa a întrebat:

Cum iubeste varsatorul? ma refer la barbatul varsator cum iubesc ei si cum arata femeia speciala in viata lor? si iubesc sincer?

2 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Sunt varsator (13.02.1986) asa ca am sa iti spun ca un varsator iubeste sincer. Eu am multe fete dar am fost indragostit doar de 3 ori si de fiecare data aveam impresia ca ea e totul pentru mine. Dar ca varsator realizezi ca daca iti exteriorizezi sentimentele, pierzi tocmai ceea ce iubesti. Si ca fapt divers, un varsator nu face sex, chiar daca te cunoaste doar de 5 minute, el face dragoste. Placerea ta e placerea lui, iar placerea lui e mult prea complexa pentru a fi satisfacuta de orice fata. Sper ca nu am fost prea subiectiv tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost cu un varsator.
Iti zic strict despre acest baiat pentru ca asa poti sa cauti pe google " barbatul varsator in relatii " si gasesti pareri peste pareri.

Deci el m-a iubit sincer, suferea cand faceam prostii dar nu vreia sa arate ca sufera. A plans pentru mine.
Se supara repede si cand se supara nu se mai gandeste la ce face.
Era foarte gelos, avea impresii in cap ca eu ma uit dupa baieti cand eu ma uitam dupa o fata