| Steagu1Nicoleta a întrebat:

O părere despre relația dinte femeia vărsător si bărbatul pesti?

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si la alte perechi de zodii. Consider ca nu zodiile au un punct la alegerea partenerului.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In punct de vedere erotic, amândoi știu cum să își stârnească partenerul.

Pe de altă parte, bărbatul Pești, subiectiv și egocentric, are prea puține în comun cu femeia Vărsător, fire deschisă și sociabilă. Ea nu este dispusă să facă eforturi pentru a-i oferi lui sprijinul și siguranța afectivă de care are nevoie. Ea încearcă să rezolve lucrurile logic, el intuitiv.

O relație între bărbatul Pești și femeia Vărsător va ajunge cu timpul să fie sufocată de numeroase probleme.
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/varsator-pesti.php

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are zodia cu relatia?

| T0T a răspuns:

O părere extrem de proastă.

| danay72 a răspuns:

Compatibilitatea nu are legătură cu astrele. Acestea au fost inventate de oameni. Cred ca o relație reușită depinde de cei doi parteneri dacă sunt dispuși sa facă relația sa meargă. Iubirea și respectul sunt foarte importante. De fapt, iubirea nu piere niciodată.