| Anonim_9579 a întrebat:

Ce stiti de compatibilitatea femeia varsator si barbatul rac!

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Recenta mea relatie care a durat 1 an si jumatate, eu fiind rac, iar ea varsator. E ceva nebunesc.Relatia poate rezista doar daca se fac fac sacrificii din partea amandorura. Dar e adrenalina la maxim.Trebuie sa ai nervi la maxim. Dar e ceva mirific, de ne descris.Nu stiu ce tip de varsatori sau raci au cunoscut persoanele care au dat raspuns. Dar iti pot zice din propria experienta ca n-au dpretate.Varsatorul este o fire independenta, care pune tot sufletul in relatie, acorda toata iubirea de care e nevoie.Doar ca este o fire extrem de posesiva si tenace.In schimb racul nu e o fire "molcom" cum a zis cineva, cel putin eu, plin de energie si mereu deschis la experiente noi.Nu este un esec total o relatie intre aceste 2 zodii.Doar ca e nevoie de rabdare, pe care eu ca rac fiind si foarte impulsiv nu am avut-o. Dar iubire si incredere exista deplin intre aceste 2 zodii. Iar nebunie si actiune cat incape din toate punctele de vedere sentimental sau sexual.Iti zic din propria experienta a relatiei.Bafta.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Au, nulaughing
Intre raci si varsatori e electricitate si din priviri, d-apoi o relatie de dragoste
Una din doua:ori se omoara, ori traiesc intr-un ritm nebun, varsatorul fiind motivat si racul mai asa, molcomhee hee

| doar.pt.voi. a răspuns:

Femeia Varsator, fire independenta, îl poate rani adânc pe barbatul Rac, sentimental si statornic.

Mereu gata de o noua aventura, femeia Varsator va fi mai mereu absenta din viata lor emotionala, iar barbatul Rac se va simti neglijat.

Desi se înteleg bine în plan sexual, relatia dintre barbatul Rac si femeia Varsator va fi un esec pe orice alt plan.
sper ca te-am ajutat.happy baftahappy

| lovenotsex a răspuns:

Perfect.

| mereuindragostit a răspuns:

Sunt casatorit cu iubirea vietii mele de 10 ani. Diferenta intre noi este de 15 ani. Sincer nu cred ca zodiile au vreun factor de decizie sau de influenta in ceea ce eu simt. Sunt nascut sub semnul rac iar sotia mea este sub semnul varsator si 99 % nu se potrivesc "prezicerile"zodiacale. Nu vreau sa intru in amanunte dar noi si acum dupa 10 ani noaptea ne trezim ca sa ne sarutam fugar si cautam sa ne tinem de mana. Sunt foarte multe de spus si sincer doresc tuturor o astfel de relatie. Nu am ridicat niciodata vocea unul la altul, simt ca pe zi ce trece ma indragostesc tot mai mult. Nu exista furtuna si nebunie intre noi, ci o pasiune bazata pe simturi si atractie reciproca. Conteaza foarte mult caracterul format cat si educatia primita si poate in ultimul rand acel 1 % sa fie zodia.