| justme_1667 a întrebat:

Buna tPU! am o intrebarehee hee: femeia varsator cu barbatul leu sunt compatibili?hee hee:*

Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

In primul rand 7 miliarde de oameni nu pot fi tipizati dupa cateva zodii. Este imposibil. Apoi sa-ti dau un alt exemplu concret, rezultatul unui experiment condus de cercetatori de la Universitarea din Oxford cat mai pe scurt: un cercetator a luat paragraful de la sagetator si a oprit diversi oameni pe strada citind zodicaul sagetatorului. De mentionat faptul ca toti cei intervievati nu erau sagatatori dar li s-a spus ca este zodiacul lor. Absolut toti au recunoscut cele scrise in zodiac ca fiind potrivite pentru zodia lor, nestiind in realitatea. Chestia cu zodiacul e doar superstitie provenita din vechile religii ale antichitatii. Compatibilitatea se realizeaza din alte puncte de vedere, nicidecum zodiacale. Sunt lucruri mult mai importante precum devotamentul, sinceritatea, loialitatea, respectul care ar trebui sa primeze in caracterul compatibilitatii, nu zodiacul!

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Femeia varsator se potriveste cel mai bine cu barbatul varsator si balanta.

| Biencush a răspuns:

Varsatorul e compatibil cu Gemeni si Balante.De aici reiese ca nu prea e compatibil si cu Leul, dar daca exista dorinta de a fi impreuna, o sa treceti peste toate chestiile legate de zodie. Ex:sunt Gemeni, iubitul meu e Rac, o combinatie fatala, sa-i zicem asa, de nivel 0 al compatibilitatii si uite ca suntem bine si ne iubim foarte mult, de cativa ani de zile!
Succes! Iubirea e cheia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp sa crezi in asa ceva?