| ioanalavinia a întrebat:

Cum le plac baietilor fetele?

13 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Mie mi plac fete k tine :*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mie i mi plac cele pe tocuri.

| Neinteresantul a răspuns:

Cum ne plac? La cuptor, cu un sos bun! laughing)

Daca s-ar apuca fiecare sa-si scrie parerea, crede-ma, n-ai avea timp sa citesti tot. Avem fel si fel de preferinte. Daca intrebi sa stii daca e vreunul caruia i-ar placea una ca tine, atunci pierzi timpul. Sunt o gramada de baieti carora le-ar place o fata ca tine. E ceva normal. Fiecare fata e placuta de foarte multi baieti.

Eu unul prefer fetele inalte, 1.69 - 1.73, slabute sau greutate normala si un pic posesive, un pic geloase si sa-mi acorde suficenta atentie, sa am ce discuta cu ele si sa fie deschise la minte. Conteaza mai mult comportamentul, ca pana la urma frumusetea se duce.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Sa fie exact ca sticlele de bere : de la gat in jos, goale laughing

| mariumarius a răspuns:

Sa ma completeze atat...

| XkkOOjs a răspuns:

Eu unul gasesc ideala o fata care sa fie calma, cu o voce calda, de treaba si cu curu mare

| Reginald a răspuns:

Depinde, ideala ar fi: sincera, inteligenta, sa ii placa sa experimenteze lucruri noi,,, cuminte,,.
Totusi... sansele sa gasesti asa ceva sunt extrem de mici deci :,, buna,,, proasta (usor de convins).

| Gabryel123 a răspuns:

Fetele preferate sunt asa thinking : Sincera, sa fie de incredere, draguta (nici frumoasa nici urata) sa te iubeasca si sa renunte la tot pentru tine, inteligenta si sa stie cand nu a facut un lucru bun sa recunoasca si in special sa nu ascunda absolut nimic fata de partenerul de viata, sau sa il insele.

| RemusAndrei a răspuns:

Fetele trebuie sa porte legate la par, sa fie elegantelaughing(6 cai frumosilaughing )

| yulymcl a răspuns:

Frumoasa,spontana,fidela,draguta,

| Anutsa410 a răspuns:

Goalerolling on the floor

| Reginald a răspuns (pentru Anutsa410):

Asta am vrut sa zic si eu prima data, da apoi m-am razgandit.

| Sailor1 a răspuns:

Fortezi intrebarile de genu laughing