| c2alexel a întrebat:

Cum ma pot sa ma impac cu cea mai buna prietena? S-a sup. pe mine pentru. ca i-am spus ca nu o cred. plsss. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Las' ca-i trece in timp happy O sa vezi

2 răspunsuri:
| アレクサ a răspuns:

Pai in primul rand cereti scuze asta va ajuta foarte mult! apoi incearca sa-i explici ca nu ar trebui sa fiti certate, doar sunteti prietene si nu puteti lasa ceva asa stupid ca un raspuns de genul "-nu te cred" sa stea in calea prieteniei voastre! Sigur daca ii vei spune asta te va ierta si va intelege te asigur

| c2alexel explică:

Sunt baiat laughing